OGLOSZENIE WYNIKOW PRZETARGU NA DORADZTWO_15.12.2011 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Madej   
czwartek, 15 grudnia 2011 13:39

razem 

Data publikacji: 15.12.2011 r.

 

 

OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZETARGU

NA

Organizacja i przeprowadzenie na podstawie cywilnoprawnej umowy zlecenia usług w zakresie indywidualnego doradztwa zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie ?Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia? realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego?.

 

 

WYNIKI PRZETARGU NA

Organizacja i przeprowadzenie na podstawie cywilnoprawnej umowy zlecenia usług w zakresie indywidualnego doradztwa zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie ?Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia? realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego?.

/wyniki w PDF/

 

ZATWIERDZAM

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych

 

Krystian Szatka

 


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Poprawiony: poniedziałek, 19 grudnia 2011 07:27
  Joomla themes created by Lonex.