Ogłoszenie wyników 2 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Madej   
czwartek, 05 stycznia 2012 13:39

  razem


Data publikacji: 5.01.2012 r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZETARGU

/Numer ogłoszenia: 434062 - 2011; data zamieszczenia: 21.12.2011/

NA

Organizację i przeprowadzenie na podstawie cywilnoprawnej umowy zlecenia usług w zakresie indywidualnego doradztwa zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie ?Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia? realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

 

 

 

WYNIKI PRZETARGU

/Numer ogłoszenia: 434062 - 2011; data zamieszczenia: 21.12.2011/

NA

Organizację i przeprowadzenie na podstawie cywilnoprawnej umowy zlecenia usług w zakresie indywidualnego doradztwa zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie ?Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia? realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

/wyniki w PDF/

ZATWIERDZAM

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych

 

Krystian Szatka

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Poprawiony: czwartek, 05 stycznia 2012 13:49
  Joomla themes created by Lonex.