Ogłoszenie wyników przetargu z języka obcego PDF Drukuj Email
Wpisany przez Andrzej Madej   
piątek, 16 marca 2012 13:49

  razem


Data publikacji: 16.03.2012 r.

OGŁOSZENIE WYNIKÓW PRZETARGU

Numer ogłoszenia: 56856 - 2012; data zamieszczenia:26.02.2012 r.

NA

Przeprowadzenie zajęć dodatkowych z języka obcego zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie "Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia" realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

 

 

WYNIKI PRZETARGU

Numer ogłoszenia: 56856 - 2012; data zamieszczenia:26.02.2012 r.

NA

Przeprowadzenie zajęć dodatkowych z języka obcego zawodowego dla Uczniów i Uczennic ZSE-U w Gliwicach w Projekcie "Szkoła zawodowa wehikułem do zatrudnienia" realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki; Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego.

 

 

/w PDF/

ZATWIERDZAM

 

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno - Usługowych

 

Krystian Szatka


Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego


Poprawiony: piątek, 16 marca 2012 14:29
  Joomla themes created by Lonex.